Їм би красуватися на глянцевих обкладинках, та вони обрали інший шлях. Українські Амазонки – ВІЙСЬКОВІ та ВОЛОНТЕРКИ (ФОТО, ВІДЕО)

Леся Воронюк

Ви ж тільки подивіться на цих чарівних українок. Їм би красуватися на глянцевих обкладинках, та вони обрали інший шлях. Вони – безстрашні і мужні Українські Амазонки – військові та волонтерки, які захищають нашу державу.

Ми давно хотіли втілити у життя такий задум – показати сучасних українських військових жінок в українських строях, щоб ще раз всім нагадати три речі – війна не закінчена, українська жінка – завжди прекрасна, українські вишиті сорочки носили на всій території сучасної України, в тому числі – і на тимчасово окупованих територіях (і це означає, що там споконвіку жили українці).
Дякую за художню кристалізацію та реалізацію ідеї Geo Leros. .

Отже, Українські Амазонки – це фотопроект і згодом – серія муралів, які створить всесвітньовідомий художник-мураліст, з яким вже колись щастило попрацювати, Гвідо Ван Хелтен.
Дівчата, Юлия Кузьменко Alla Martynyuk Yulya Shevchenko Вікторія Дворецька – ви неповторні, всередині вас – вся сила і тепло цього світу…
Вікторія Дворецька, ти справді – Дика 😉 – приїхати на фотосесію прямо з лікарняного ліжка з госпіталю!
Захоплююсь вами, дівчата.

Дякую дорогим друзям Етногалерея “Спадок” родини Демкур Demkura Taras Наталя Волощук Anna Bujak за строї, які всього на один день приїхали з Тернополя в Київ на фотосесію.
Українські Амазонки – це спільний проект

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Content is protected !!