Южаніній та іншим чинушкам присвячується. Ось яким має бути розмитнення (відео)

Станіслав Володимирович

ДРУЗІ ПОШИРТЕ БУДЬ-ЛАСКА!
ОСЬ ЯКИМ МАЄ БУТИ РОЗМИТНЕННЯ!
ПРИКЛАД: ЯК РОЗМИТНИТИ АВТО В ЕСТОНІЇ!

Южаніній та іншим чинушкам присвячується.

Прийняті закони 8487 і 8488 у Верховній Раді вважаю черговим кроком геноциду українського народу «не нашою» владою. Та черговою зрадою.

Як можна платити за реєстрацію «розмитнення» авто вартістю в Європі з усім «митом» 1500-3000 євро ще 2000-3000-5000 євро? При тому що до прикладу в Естонії вартість реєстрації «розмитнення» будь-якого іноземного (європейського) авто (франція, Німеччина, Польща, Литва, Голандія…) 192 євро. При тому не має значення рік авто, об’єм двигуна чи будь-що інше. Там навіть техогляд не обов’язковий для того щоб зареєструвати авто.

І доречі нерезидент тобто Українець в Естонії може бути власником авто про що буде вказано в техпаспорті. Тобто Українці в Естонії мають більше прав ніж в Україні… А в Литві щоб зареєструвати авто куплене в будь якій країні Європи потрібно сплатити близько 20 євро за проходження ТО та 40 євро за реєстрацію. При тому що середня заробітна плата в Європі 1500-2000 євро.

То як українець з середньою заробітною платою 150 євро може платити 2000-5000 євро за «розмитнення»? Чи це не геноцид? Чи це не чергове знищення українців шляхом зубожіння???

Влада ще раз довела що у них одна ціль — це знищення українців шляхом зубожіння та доведення до рабства. Вони підняли ціни на ВСЕ… Комунальні, продукти, медицина, пальне… Життя в Україні стало просто фінансово не можливим. Люди масово тікають з України щоб ВИЖИТИ…

Пора гнати цих верховних зрадників у тюрми…

Пора виконувати — 3 ТА 5 СТ. КОНСТИТУЦІЇ… УКРАЇНА ДЛЯ УКРАЇНЦІВ.

error: Content is protected !!